Toma Długopis Automatyczny To-031 0,5Mm Czarny

Długopis automatyczny Carandache Classic Line M, biały, CD849-001

Długopis CARAN DACHE 849 Classic Line to bardzo modny i kultowy artykuł piśmienniczy. Długopis wykonany z aluminium o sześciokątnym przekroju, idealnie dopasowany do dłoni.

Caran d’Ache to szwajcarska marka, która powstała z zamiłowania do tradycji, precyzji oraz fascynacji kolorem. Marka cieszy się światowym uznaniem ze względu na wysoką jakość i niezwykłe piękno produkowanych instrumentów piśmiennych. Nazwa marki Caran d’Ache jest głęboko nawiązuje do słynnego, francuskiego karykaturzysty z okresu belle epoque Emmanuelu Poire, który jako sygnatury używał fonetyczny francuski zapis rosyjskiego słowa ołówek.

Długopis pokryty metodą malowania proszkowego, posiada przyciskowy mechanizm wysuwu wkładu i bardzo solidny klips.

Wyposażony w bardzo pojemny wkład długopisowy Goliath niebieski, który pozwoli nam na zapisanie 600 stron A4

Wyprodukowany w Szwajcarii

Kolor wkładu: niebieski

Kolor obudowy: biały